+

Biz Kimiz?

Hera Grup; Selahattin Bilge öncülüğünde, Metin Yalçın, Natalya Bilge ve Anton Glass’ın ortaklığı ile 24 Mayıs 2014 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye ve dünya pazarında kalite ve verimliliğin kilit sembolü olmayı hedefleyen HERA GRUP; iş makineleri, madencilik, gıda, inşaat ve tekstil gibi insan hayatının her anına dokunacak faaliyet alanlarında hizmet vermektedir. Teknolojinin dünya toplumlarında bu denli yer ettiği bir süreçte, birçok alanda yüksek teknoloji ile verimliliği, kaliteyi ve özgünlüğü bir araya getirmek, HERA GRUP’un temel prensiplerinden sadece birkaçıdır. Temel çalışma alanı olan “kule, vinç ekipmanları ve dış cephe asansörleri” alanında dünyada adından söz ettiren birçok firmanın temsilciliklerini yürüterek, sektörün kapılarını adeta dünyaya açmaktadır.

HERA GRUP; iş makineleri, madencilik, gıda, inşaat ve tekstil gibi insan hayatının her anına dokunacak faaliyet alanlarında hizmet vermektedir. Teknolojinin dünya toplumlarında bu denli yer ettiği bir süreçte, birçok alanda yüksek teknoloji ile verimliliği, kaliteyi ve özgünlüğü bir araya getirmek, HERA GRUP’un temel prensiplerinden sadece birkaçıdır. Temel çalışma alanı olan “kule, vinç ekipmanları ve dış cephe asansörleri” alanında dünyada adından söz ettiren birçok firmanın temsilciliklerini yürüterek, sektörün kapılarını adeta dünyaya açmaktadır.

HERA GRUP; iş makineleri alanında satış ve kiralama hizmetlerinin yanı sıra; kurulum, bakım, onarım ve yedek parça tedariki ile de tam teşekküllü hizmet anlayışı içerisinde çalışan bir kuruluştur.

HERA GRUP; kurulduğu günden bu yana “koşulsuz müşteri memnuniyeti” odaklı olarak hizmet vermekte olup insan hayatı ve çevre sağlığını güvence altına alarak çalışmalarını sürdürmeyi misyon olarak belirlemiştir. Teknolojiyi en güncel haliyle takip ederek yapılması gereken değişiklikleri, belirlenen misyon kurallarına uygun şekilde hızlı adaptasyon özelliği ile gerçekleştirmektedir.Personellerinin, alanlarında daha aktif ve başarılı olmaları için çalıştıkları bölüme göre güncel eğitimlerden geçmelerine, aktif hizmet hayatlarında pratikte aldıkları eğitimleri uygulamaya geçirmelerine özen göstermektedir.Hera Grup, hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için, teknolojik ve sektörel yeniliklere odaklanarak çalışmayı misyon haline getirmekte olup misyon olarak belirlediği kurallara bağlı kalmayı taahhüt etmektedir.İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekibimiz ile yeniliklere açık, teknolojiyi ve sektörel yenilikleri takip eden, geniş ürün gamı ve “yüksek kalite” servis hizmetleriyle faaliyet alanlarımızda müşteri beklentisinin ötesinde benzersiz çözümler sunup Türkiye ve dünya pazarlarındaki yerimizi sağlamlaştırarak 2013’ten beri elde ettiğimiz başarılara yenilerini eklemekteyiz.