+

HERA GRUP’un hizmet kolları; Hera İş Makineleri, Hera Madencilik, Hera Gıda, Hera İnşaat ve Hera Tekstil olarak belirlenmiştir. Şirketimiz, çok yönlü iş kollarının yanı sıra İspanyol ALBA MACREL GROUP SL ve İtalyan ATOS DI LAZZARINI FRANCA & C.S.N.C. firmalarının Türkiye temsilcisidir.

Yıllar içerisinde istikrarlı bir büyüme yakalayan Hera Grup’un kısaca faaliyet alanları bunlardır;

HERA İŞ MAKİNELERİ: İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalara, kule vinç dış cephe asansörleri, çalışma platformları, her türlü inşaat makinalarının sıfır ve ikinci el olarak satış ve kiralama hizmetlerinin yanında, inşaat malzemelerinin en kaliteli ve ucuz şekilde temini için tüm dünya pazarları ile sürekli temas halindedir. Müşterilerine hızlı, kaliteli ve ekonomik ürün temininde tecrübelidir.

HERA MADENCİLİK: Başta Mermer olmak üzere, granit veya her türlü taş çeşidinin yurt içi veya yurt dışındaki ocaktan temini, ihtiyaca göre işlenmesi müşterilere ulaştırılmasını profesyonel ekibiyle süratle yapabilmektedir.

HERA GIDA: Başta meyve sebze ve işlenmemiş gıda malzemelerinin aylık veya yıllık planlamalar yaparak ihtiyaca göre teminini sağlamaktadır. Hera gıda bu alandaki hizmetlerini sadece yurt dışındaki müşterilerine sunmaktadır. Talep olması halinde önceden planlanarak müşteriye odaklı ekim ve imalat yapılabilmektedir.

HERA İNŞAAT: İnşaat alanında başta konut, villa, rezidans, prefabrike olmak üzere beton, çelik gibi her türlü teknik ile aşağıdaki yapıları yapmaktadır.

✓ Villa Ofis ve İş Merkezleri
✓ Ticari ve Alışveriş Merkezleri
✓ Hastane ve Sağlık Tesisleri
✓ Okul ve Eğitim Tesisleri
✓ Askeri Tesisler
✓ Restorasyon ve Renovasyo

✓ Bina Güçlendirme
✓ Yol ve sanat yapıları
✓ Çevre Düzenleme
✓ Elektrik
✓ Kanalizasyon
✓ Sulama ve Drenaj

✓ Su Arıtma Tesisleri
✓ Gaz boru hatları
✓ Hastane
✓ Toplu Konut

HERA TEKSTİL: Hera Tekstil, Çözüm ortağı Akaydın Tekstil ile başka iş elbiseleri, Askeri ve polis üniformalarının imalatını ihtiyaca göre nano teknoloji esaslarını göre imal edilen ürünler kullanmaktadır. Tasarım ve uygulamalar ise profesyonel ekiplerce yapılmaktadır.